20 Грудня, 2021 р., 09:36
Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час робочої поїздки до Вінницької області взяла участь у відкритті соціальних закладів, збудованих у рамках програми Президента України «Велике будівництво», в тому числі за кошти державної субвенції - двох малих групових будинків на території Стрижавського дитячого будинку-інтернату.
20 Грудня, 2021 р., 09:25
 Захворіло — 3 610 687 (+2 536)
20 Грудня, 2021 р., 09:06
Працівники та волонтери цієї організації допомагають старшим людям дізнатись достовірну інформацію про вакцинацію від COVID-19 і розповідають, як і де можна щепитись.
20 Грудня, 2021 р., 08:47
Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України
20 Грудня, 2021 р., 08:39
Найменування об’єкта приватизації: будівля їдальні загальною площею 609,9 кв.м., що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Завод «Промінь»
20 Грудня, 2021 р., 08:31
Зокрема, захворіли 250 дітей та 26 медпрацівників.
20 Грудня, 2021 р., 08:25
 зафіксовано 2 536 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 250, медпрацівників – 26);
20 Грудня, 2021 р., 08:22
17 грудня, у приміщенні обласної державної адміністрації за участю Міністра соціальної політки України Марини Лазебної, керівництва області, районних державних адміністрацій та громад, фахівців соціальної галузі відбувся круглий  стіл на тему: «Регіональна практика реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей на прикладі громад Вінницької області».
19 Грудня, 2021 р., 09:53
В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро, очікування справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій. Сьогодні кожен з нас може бути своєрідним помічником Святого Миколая. Тож ділімося своєю любов’ю, добром та щедрістю душі з ближніми. Нехай Чудо не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей. Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися.
19 Грудня, 2021 р., 09:52
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем адвокатури України.