17 Грудня, 2021 р., 16:10
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує лісокористувачів Тульчинського району про безумовне дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень та забезпечення здійснення лісовою охороною заходів щодо охорони хвойних насаджень від самовільних рубок, особливо на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду.
17 Грудня, 2021 р., 15:37
17 грудня, з робочим візитом на Вінниччині перебуває Міністр соціальної політики України Марина Лазебна. Високопосадовиця разом з Головою ОДА Сергієм Борзовим, Першим заступником Голови Наталею Заболотною та профільним заступником Олександром Піщиком взяла участь у відкритті соціальних закладів, збудованих у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
17 Грудня, 2021 р., 14:52
Шоу проходитиме у рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.
17 Грудня, 2021 р., 14:34
У 2022 році гімназію №2 та садочок №5 у Могилів-Подільському очікує реконструкція, яку передбачено та включено в програму Президента України «Велике будівництво».
17 Грудня, 2021 р., 12:26
 Міністерство охорони здоров’я підписало угоду на закупівлю препарату Молнупіравір, який використовується для лікування COVID-19. Планується закупити 300 тисяч курсів Молнупіравіру, щоб запобігти важкому перебігу хвороби у пацієнтів.
17 Грудня, 2021 р., 11:08
Не зважаючи на нетипову для зими погоду, ми впевнено наближаємося до новорічно-різдвяних свят. А який же Новий рік без пахучої зеленої красуні?
17 Грудня, 2021 р., 10:54
Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 1634 зразки на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 1222, Меділабс-325, Центр ІХ-66, міський лікувально-діагностичний центр – 15, Могилів-Подільська ОЛІЛ-6).