02 Вересня, 2021 р., 11:14
Дороги, які будуються в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво ніколи не будуть платними.
02 Вересня, 2021 р., 11:04
Народний депутат України Олександр Корнієнко в рамках робочого візиту на Вінниччину 1 вересня відвідав школу-гімназію в місті Іллінці Вінницької області.
02 Вересня, 2021 р., 10:39
25 серпня 2021 року в місті Тульчині за ініціативи Тульчинської  спортивної громадської організації «Міська федерація футболу» пройшла відкрита першість Тульчинського району з міні – футболу серед юнаків 2007 – 2008 р.н., присвячена 30 річчю Незалежності України.
02 Вересня, 2021 р., 09:43
 Під час робочого візиту на Вінниччину народний депутат України Олександр Корнієнко відвідав об’єкти медицини, які реалізовані в рамках програми #Великебудівництво. Зокрема це хіміотерапевтичний корпус Подільського регіонального центру онкології та Жмеринську лікарню. В медзакладах він оглянув проведені капітальні ремонти та сучасне медобладнання, зустрівся та поспілкувався із медперсоналом.
02 Вересня, 2021 р., 08:39
01 вересня 2021 року. Одну дозу отримали 38 353 людини, повністю імунізовані - 80 669 людей.
02 Вересня, 2021 р., 08:08
Сектор з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації повідомляє, пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Хотілося б звернути вашу увагу на банальні, але водночас необхідні знання правил пожежної безпеки. Бо, як відомо, найкращий спосіб захиститися від пожежі – не спричинити її.
02 Вересня, 2021 р., 08:07
Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості та цілеспрямованості. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою громадян, повагою колег, шаною і любов’ю рідних!
01 Вересня, 2021 р., 15:38
Завершили капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-20 Яворів – Грушів. З серпня 2020 року відновлювали 19,5 км автошляху та три мостових переходи.