ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

03 Грудня, 2021 р., 09:45
У головному фінансовому документі країни передбачане виділення коштів на модернізацію залізниці. Зокрема, буде спрямовано 3,8 млрд грн на оновлення рухомого складу та реконструкцію інфраструктури.
03 Грудня, 2021 р., 09:41
Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 2545 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 2068, Меділабс-325, Центр ІХ-110, міський лікувально-діагностичний центр – 20, Могилів-Подільська ОЛІЛ-22).
03 Грудня, 2021 р., 09:28
Партнерами проекту виступили Міністерство цифрової трансформації та Міністерство соціальної політики України.
03 Грудня, 2021 р., 09:09
37,2% дорослого населення України пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусної хвороби! Згідно з рекомендаціями ВООЗ показник щеплених людей у світі до кінця року має становити 40%.
03 Грудня, 2021 р., 09:03
Захворіло — 3 477 649 (+13 777)
03 Грудня, 2021 р., 08:57
 Повністю щеплені українці зможуть витратити обіцяну 1000 гривень лише протягом чотирьох місяців. У разі невикористання коштів вони повернуться назад державі. Вивести гроші на іншу картку чи використати їх інакше буде неможливо. Отримана 1000 гривень не буде оподатковуватись і не завадить субсидіям.
03 Грудня, 2021 р., 08:57
 Повністю щеплені українці зможуть витратити обіцяну 1000 гривень лише протягом чотирьох місяців. У разі невикористання коштів вони повернуться назад державі. Вивести гроші на іншу картку чи використати їх інакше буде неможливо. Отримана 1000 гривень не буде оподатковуватись і не завадить субсидіям.
03 Грудня, 2021 р., 08:55
Третя серія відповідей вже доступна до перегляду! Діліться картками зі своїми друзями, родичами та близькими – з турботою про своє та їхнє здоров’я. ? Чи потрібно відстежувати рівень артеріального тиску після вакцинації від COVID-19?  ? Які протипоказання до вакцинації від COVID-19?  ? Після вакцинації від грипу було погане самопочуття. Чи є це протипоказанням до вакцинації від COVID-19?  ? Яка вакцина має найменшу кількість побічних ефектів?  Клуб амбасадорів турботи про здоров’я – це спільнота людей віком 60+, які спираються на науково обґрунтовану інформацію на теми здоров’я та медицини.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора