27 Липня, 2024 р., 08:37
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем медичного працівника.
26 Липня, 2024 р., 16:22
Масштабний день поля провела Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з агенцією УКАБ-івент та за підтримки Вінницької обласної військової адміністрації.
26 Липня, 2024 р., 15:52
День медика — 2024 року особливий, і більшість відзначатиме  його на робочому місці, рятуючи поранених військових і цивільних, допомагаючи внутрішньо переміщеним через війну українцям.
26 Липня, 2024 р., 15:44
Майже 100 мільйонів гривень компенсації сільгоспвиробникам за придбання вітчизняної техніки, понад 350 млн грн на гранти на переробку, 50 млрд грн позик за програмою “Доступні кредити 5-7-9”, з яких 9,4 млрд грн — на інвестиційні цілі. Такими є результати перших шести місяців реалізації економічної політики «Зроблено в Україні», ініційованої у лютому Президентом України Володимиром Зеленським.
26 Липня, 2024 р., 14:43
Сьогодні Перша заступниця Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна взяла участь в урочистому спецпогашенні поштових марок, створених спеціально до Дня медичного працівника України.
26 Липня, 2024 р., 14:30
У серпні буде обмежене газопостачання окремих будинків у Юрківці та Тульчині
26 Липня, 2024 р., 14:10
В умовах обмежених ресурсів, сьогодення диктує необхідність застосування інноваційних агротехнологій. Саме їх впровадженню присвячувались всі експозиції та пленарна частина заходу.
26 Липня, 2024 р., 12:28
Сьогодні відбулася 48 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання, під час якої було розглянуто низку важливих питань для громади.
26 Липня, 2024 р., 11:32
Обираючи замок для свого будинку, ми завжди думаємо про надійність. Важливо бути впевненим, що наш дім захищений від непроханих гостей. Але чи так само ми ставимося до створення наших цифрових "замків" – паролів? У світі, де інформаційна безпека набуває все більшого значення, вміння створювати надійні паролі стає не менш важливим, ніж вибір міцного замка для вхідних дверей.
26 Липня, 2024 р., 11:29
Сьогодні  відбулась 51 сесія 8 скликання Піщанської селищної ради. В роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.