ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України

19 Лютого, 2024 р., 13:13
Брацлавська громада отримала чергову трагічну новину втрати. Російський окупант забрав життя Варушечкіна Владислава Миколайовича,  13 червня 1998 року народження, жителя с.Вовчок Брацлавської громади.
19 Лютого, 2024 р., 08:30
Сьогодні вночі Сили оборони України знищили усі чотири ударні БпЛА типу «Shahed», які противник випустив у напрямку Харківщини із Бєлгородської обл.
17 Лютого, 2024 р., 11:07
Війна продовжує свої страшні жнива і сіє у серцях людей смуток та горе. У неї, кровожерливої, свої плани і власна трагічна арифметика, яка густо окроплена слізьми відчаю та болю від передчасної втрати.
16 Лютого, 2024 р., 12:21
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, спортсменка з Вінниччини Ганна Давидова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед дорослих.
16 Лютого, 2024 р., 11:13
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в офіційному медіацентрі ОВА поінформувала про те, як проходить ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у громадах Вінниччини.
16 Лютого, 2024 р., 10:18
Новини з передової розпочинають, наповнюють і завершують інформаційну добу України.