ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України

27 Лютого, 2024 р., 08:00
26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
26 Лютого, 2024 р., 16:37
Президент Володимир Зеленський оголосив про початок роботи нової економічної платформи «Зроблено в Україні», яка стане майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.
26 Лютого, 2024 р., 16:05
У межах ініціативи Глави держави щодо забезпечення житлом військовослужбовців – Героїв України Президент Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на отримання квартир військовим та родинам полеглих захисників, які були удостоєні найвищого державного звання.
26 Лютого, 2024 р., 14:40
Відвага, честь, сила - те, що допомагає боротися з ворогом нашим десантникам 95-ї ОДШБ.
26 Лютого, 2024 р., 11:49
Шлях ветерана довгий і тернистий. Він насичений випробуваннями та викликами. Цивільне населення України має бути готовим пройти цей шлях разом із ветеранками й ветеранами, адже від нашої підтримки залежить якісна адаптація учасників і учасниць бойових дій у суспільстві.
26 Лютого, 2024 р., 11:40
В області відбувся відбір фахівців, які зможуть отримати навички та компетенції з попередження суїцидів. З 600 кандидатів таку можливість отримали чотири спеціаліста: Олена Бессараба, Аліна Кобець, Анастасія Нагібіна та Богдан Руденко.
26 Лютого, 2024 р., 08:33
За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові Смоляка Сергія Івановича – старшого сержанта поліції нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).
26 Лютого, 2024 р., 08:22
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє , до у ніч на 26 лютого 2024 року окупанти атакували балістичною ракетою «Іскандер-М» (Крим), двома ЗКР С-300 (Бєлгородська обл.), трьома керованими авіаційними ракетами Х-59, протирадіолокаційною – Х-31П (ТОТ Запорізької обл.) та 14-ма ударними безпілотниками типу «Shahed» (Курська обл.).