19 Липня, 2024 р., 15:26
У присутності Президента Володимира Зеленського міністр оборони України Рустем Умєров та міністр оборони Великої Британії Джон Гілі підписали Угоду між урядами країн щодо офіційної кредитної підтримки в розвитку оборонних спроможностей України.
19 Липня, 2024 р., 12:28
І тут, звісно, мова не про сусідів, які можуть дивитися серіали або завантажувати музику, використовуючи ваш Інтернет. Тут все набагато складніше.
19 Липня, 2024 р., 12:07
Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2024 рік.
19 Липня, 2024 р., 10:00
Перша заступниця Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна привітала з Днем тренера усіх, чия професія ростити чемпіонів.
19 Липня, 2024 р., 09:07
Міністр енергетики Герман Галущенко та т. в. о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василь Шкураков розповіли про перебіг ремонтних робіт і постачання резервної генерації на об’єкти критичної інфраструктури.
19 Липня, 2024 р., 08:08
У межах візиту до Великої Британії Президент Володимир Зеленський зустрівся з топменеджерами провідних британських оборонних компаній.
19 Липня, 2024 р., 08:07
Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна передала одній з військових частин обладнання для ефективної боротьби з ворогом.
19 Липня, 2024 р., 08:06
Запрошуємо молодь взяти участь у проєкті «Військове таборування».