10 Квітня, 2024 р., 09:53
Як навчитися розпізнавати ознаки суїцидальної поведінки та вести ефективні розмови з людьми у суїцидальній кризі? Особливо гостро це питання постає у воєнний час, коли для більшості людей існує потреба у пристосуванні до складних умов життя, а неспроможність впоратись із ними, сприймається як кризове та безвихідне явище.
10 Квітня, 2024 р., 09:44
Війна продовжує забирати життя наших захисників. В боротьбі за мир, свободу та незалежність помирають найкращі воїни України.
10 Квітня, 2024 р., 09:29
10 квітня 2024 року  на базі  ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
10 Квітня, 2024 р., 09:06
І квітень тче чорну хустину. Як дощ весняний - падає сльоза… - Не плачте, люди, Я помер за Україну.
10 Квітня, 2024 р., 08:08
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, французька гуманітарна організація ACTED запрошує жіночі та інші громадські організації, спілки, благодійні фонди, комунальні і державні установи, до участі в проєкті «Центр денного догляду» в рамках Програми «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED).
10 Квітня, 2024 р., 08:05
Вночі 10 квітня 2024 року ворог атакував 17-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда, двома крилатими ракетами «Іскандер-К» та однією балістичною ракетою «Іскандер-М» з окупованого Криму.
09 Квітня, 2024 р., 16:30
Під час зустрічі з представниками 120 бригади територіальної оборони ЗСУ Романом Ковальським та  Сергієм Якубовським Начальник ОВА Сергій Борзов підтримав спільний проект 120 бригади та територіальних громад про створення центрів рекрутингу  в Гайсинському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Тульчинському та Хмільницькому районах.
09 Квітня, 2024 р., 14:13
Як повідомляють у Міністерстві економіки України, аграрії зможуть отримати назад 25% від вартості, купуючи техніку від виробників з відповідного Переліку (посилання в кінці).