ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України

21 Лютого, 2024 р., 12:04
21-23 лютого 2024 року в Томашпільській громаді оголошено Днями жалоби. Адже трагічна новина сколихнула її жителів.
21 Лютого, 2024 р., 11:00
У самому серці Вінниці на базі Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру функціонує Відділення ФРМ "Recovery" обласного реабілітаційного центру, яке обладнане найсучаснішими девайсами, приладами та пристроями для надання доказової реабілітаційної допомоги.
21 Лютого, 2024 р., 09:26
Війна змінила кожного жителя України. Змусила взяти до рук зброю та стати на захист Батьківщини.  Саме так вчинив сорокавосьмирічний Снігур Сергій Михайлович, житель смт. Крижопіль Тульчинського району. Змінивши мирну професію будівельника на військового.
21 Лютого, 2024 р., 08:13
У ніч на 21 лютого 2024 року окупанти атакували зенітною керованою ракетою  С-300 (Ростовська обл.), керованою авіаційною ракетою  Х-59 (Бєлгородська обл.), 4-ма крилатими ракетами  Х-22 (Ростовська обл.) та 19-ма ударними безпілотниками типу  «Shahed» (Приморсько-Ахтарськ – рф.).
20 Лютого, 2024 р., 16:08
Люди, які пишуть новітню історію незалежної України серед нас. Це мужні, усміхнені чоловіки, інколи із сумними очима.
20 Лютого, 2024 р., 15:18
Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні паном Харшем Кумаром Джейном.
20 Лютого, 2024 р., 14:02
10 років після Революції Гідності триває боротьба за незалежність. Свобода так просто не дається. Її виборюють.