25 Липня, 2024 р., 12:18
Як повідомила Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, соціальна послуга спрямована на допомогу випускникам інтернатних закладів у адаптації до життя в суспільстві, особливо тим, хто має інвалідність.
25 Липня, 2024 р., 09:33
У ніч на 25 липня 2024 року окупанти атакували ударними БпЛА типу «Shahed» із мису Чауда, Крим та Приморсько-Ахтарська – рф.
25 Липня, 2024 р., 08:28
Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.
24 Липня, 2024 р., 20:20
Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у черговому брифінгу щодо подолання енергетичних викликів
24 Липня, 2024 р., 16:41
Міністерство у справах ветеранів України оголошує конкурс з визначення загальнодержавних програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів війни, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2024 році.
24 Липня, 2024 р., 15:31
25 липня у Вінницькій області грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпеки, жовтий).
24 Липня, 2024 р., 14:25
Мінекономіки та JSC Ukreximbank уклали угоду щодо державного стимулювання індустріальних парків.