24 Липня, 2024 р., 12:20
Для того, аби мінімізувати ризики харчових отруєнь, Держпродспоживслужба, з врахуванням рекомендацій МОЗ, пропонує дотримуватись таких правил:
24 Липня, 2024 р., 11:44
У ніч з 28 по 29 липня 2022 року російськими окупаційними військами було здійснено теракт на території колишньої Волноваської виправної колонії № 120 поруч з смт Оленівка, під час якого загинули українські військовополонені – захисники «Азовсталі». Втратили життя понад 53 полонених, близько 130 було поранено.
23 Липня, 2024 р., 16:05
Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна провела зустріч із канадською делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць.
23 Липня, 2024 р., 15:07
Цього року абітурієнти, які вступатимуть на контрактну форму навчання, вперше отримають додаткову фінансову підтримку від держави. Державний грант частково покриє вартість навчання — від 15 тисяч щорічно протягом тривалості навчання. А отримати кошти можна буде через Дію. Швидко, зручно й прозоро.
23 Липня, 2024 р., 12:06
Як зазначають у Вінницькому обласному ТЦК та СП, сьогодні передбачена базова загальновійськова підготовка (БЗВП) для осіб, мобілізованих на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом, які не мають військового досвіду чи мають перерву у військовій службі.
23 Липня, 2024 р., 10:29
Коли мова йде про онкозахворювання, кожен з нас може зробити дві речі:
23 Липня, 2024 р., 10:25
У ніч на 23 липня 2024 року противник завдав удару керованою авіаційною ракетою Х-69 із повітряного простору Курської області – рф. та 8-ма ударними БпЛА типу «Shahed» також із Курського напрямку. Атаковано Сумщину.
23 Липня, 2024 р., 10:09
22 липня відбулась засідання під головуванням першого заступника начальника обласної військової адміністрації Наталі Заболотної за участю начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка.