26 Липня, 2024 р., 10:52
Час неможливо зупинити. Але він ніколи не зітре з нашої пам’яті імена Героїв, які віддали своє життя у війні за Україну.
26 Липня, 2024 р., 09:09
У ніч на 26 липня 2024 року противник вдарив балістичною ракетою «Іскандер-М» із Ростовської обл. – рф. по Донеччині та ударними БпЛА типу «Shahed» із напрямків: мис Чауда – Крим, Курськ – рф.
25 Липня, 2024 р., 20:00
У соціальних мережах починає ширитися фейковий аудіозапис нібито розмови Першої заступниці Начальника ОВА Наталі Заболотної з нібито підлеглими (бо підлеглих з такими іменами за цими напрямками роботи немає).
25 Липня, 2024 р., 17:09
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. Ще Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». Кожен з нас у своєму житті неодноразово переконувався у значимості професії медика.
25 Липня, 2024 р., 16:12
Медицина – це особливе покликання, що вимагає від людини виняткових якостей – високої компетенції, самовідданості та душевної щедрості.
25 Липня, 2024 р., 15:53
Відповідно до наказу начальника Тульчинської районної військової адміністрації від 02 липня 2024 року № 103  «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації в територіальних громадах району на друге півріччя 2024 року», заступником начальника РВА  Сергієм Чепернатим, за участі Томашпільського селищного голови Валерієм Немировським, 24 червня 2024 року проведено  виїзний прийом громадян у Томашпільській територіальній громаді.
25 Липня, 2024 р., 15:14
Професія медика є надзвичайно важливою і незамінною для суспільства. Урочистим заходом у Крижопільській громаді  відзначили День медичного працівника.  Лікарі, медсестри, фельдшери та інші медичні фахівці виконують надзвичайно важливу місію - збереження життя, поліпшення здоров’я.
25 Липня, 2024 р., 14:39
В області вшанували пам'ять загиблих медиків – захисників України напередодні Дня медичного працівника.