16 Липня, 2024 р., 15:42
83% випадків шахрайства з платіжними картками в минулому році відбувалося через мережу Інтернет.
16 Липня, 2024 р., 15:39
Участь у «Курсах із освоєння навичок психологічної самодопомоги» брали  переважно дружини військових, а також полеглих воїнів. Окремий курс було організовано для батьків полеглих захисників.
16 Липня, 2024 р., 10:51
Від представників ТЦК та СП громадяни можуть отримати консультації, допомогу щодо роз’яснень та вирішення різних питань, повідомити про можливі випадки порушень.
16 Липня, 2024 р., 09:37
Кожен українець повинен мати безбар’єрний доступ до робочого місця та можливість брати участь в економічному житті країни. Щоб посилити зацікавленість роботодавців наймати людей з інвалідністю, Уряд запровадив програму компенсацій за облаштування робочих місць для них.
16 Липня, 2024 р., 08:23
З нагоди свята прийміть найщиріші вітання та вдячність за вашу щоденну сумлінність, чесну та самовіддану працю.
16 Липня, 2024 р., 08:20
Президент Володимир Зеленський під час урочистих заходів з нагоди Дня Української Державності та Дня хрещення Київської Русі вручив паспорти українцям, яким виповнилося 14 років.
16 Липня, 2024 р., 08:19
Про це повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.
15 Липня, 2024 р., 18:55
Важко підібрати слова під час вручення нагород посмертно… Жодні слова не можуть полегшити біль та горе...
15 Липня, 2024 р., 15:55
До уваги мешканців міста Вінниці та Вінницького району!