02 Травня, 2024 р., 11:50
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України від 29 вересня 2023 року № 599, солдата ДРЮЧАТОГО Олександра Павловича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).
02 Травня, 2024 р., 10:41
Фахівців потребують у Козятинській, Калинівській, Гайсинській, Тульчинській центральних районних лікарнях та в  Іллінецькому ЦПМСД. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров'я та реабілітації ОВА.
02 Травня, 2024 р., 09:57
НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ!
02 Травня, 2024 р., 08:11
Працевлаштування для ветерана – це його впевненість і стабільність у цивільному житті. Це нова мета, яка допомагає зосередитися та відновитися.
01 Травня, 2024 р., 16:13
Прикордонні війська є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисті військових, політичних та економічних інтересів незалежної України.
01 Травня, 2024 р., 15:52
01 травня 2024 року перебуваючи з робочим візитом у Вапнярської громаді,  начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, за участі Вапнярського селищного голови Олександра Горенюка зустрівся із місцевим жителем, учасником ліквідації наслідків аварії ЧАЕС першої категорії  Нікітюком Володимиром Анатолійовичем.
01 Травня, 2024 р., 14:44
24 лютого 2022 року увага всього світу була прикута до України. Тоді на допомогу нашому війську прийшло організоване громадянське суспільство, що здивувало іноземців і подекуди навіть самих українців.
01 Травня, 2024 р., 14:42
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов вручив високу державну нагороду військовослужбовцю з Вінниччини ДИМЧАКУ Богдану Анатолійовичу.