09 Липня, 2024 р., 10:37
Про готовність медичних закладів області прийняти пацієнтів з найбільшої дитячої лікарні України «Охматдит» повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.
09 Липня, 2024 р., 10:37
У Варшаві Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Республікою Польща.
09 Липня, 2024 р., 08:06
Метою посібника є надати молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідні знання та інструменти, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.
08 Липня, 2024 р., 15:43
«ГрінДІМ» - програма розвитку альтернативної енергетики в Україні
08 Липня, 2024 р., 15:27
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна повідомила, що сьогодні вранці ворожі ракети влучили в дитячу лікарню Охматдит.
08 Липня, 2024 р., 15:11
Близько 10-ї ранку ворог завдав комбінованого ракетного удару по Україні із використанням ракет повітряного, морського та наземного базування.
08 Липня, 2024 р., 14:53
В Києві 5 липня відбулася координаційна зустріч мережі просторів «Дбаю про себе». Захід  зібрав учасників з різних куточків України, об’єднавши їх з метою обговорення першого досвіду, подальшого розвитку та колаборації на шляху до розбудови системи послуг з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
08 Липня, 2024 р., 14:37
Міністерство соціальної політики України з метою підвищення у 2024 році порівняно з минулим роком рівня щодо забезпечення путівками, пільговим санаторно-курортним лікуванням або компенсацією осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України (далі – постраждалі особи) повідомляє:
08 Липня, 2024 р., 12:31
0-15 липня по території Вінницької області очікується сильна спека з максимальними температурами вдень 35-39º.