04 Липня, 2024 р., 09:00
Щодня, о 9:00, де б ми не були, ми зупиняємось і вшановуємо хвилиною мовчання пам'ять усіх тих, чиє життя відібрала російська агресія.
03 Липня, 2024 р., 16:01
За дорученням Міністерства охорони здоров’я України сьогодні представникам 27 Центрів первинної медико-санітарної допомоги вручили 50 ноутбуків.
03 Липня, 2024 р., 16:00
Кулінарний хаб - це центр підвищення кваліфікації кухарів їдалень закладів загальної середньої освіти області. Базуватиметься він у закладі професійної освіти.
03 Липня, 2024 р., 11:43
Уранці 3-го липня 2024 року противник завдав удару 3-ма крилатими ракетами наземного базування «Іскандер-К», 4-ма керованими авіаційними ракетами Х-59 та 5-ма ударними БпЛА типу «Shahed».
03 Липня, 2024 р., 10:29
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, за рейтингом міжнародної федерації легкої атлетики штовхальник ядра Роман Кокошко останнім увійшов до складу олімпійців.
03 Липня, 2024 р., 09:00
03 Липня, 2024 р., 08:01
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, сьогодні Урядом підтримано пропозиції Мінветеранів щодо розподілу та спрямування областям субвенцій для придбання житла нашими Захисниками, Захисницям та сім’ям полеглих воїнів.