01 Липня, 2024 р., 09:00
Щодня, о 9:00, де б ми не були, ми зупиняємось і вшановуємо хвилиною мовчання пам'ять усіх тих, чиє життя відібрала російська агресія.
30 Червня, 2024 р., 11:00
За словами Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної, у заході взяли учать 140 учасників та учасниць, члени молодіжних рад з усієї України.
28 Червня, 2024 р., 22:00
Звання «Заслужений діяч науки і техніки України отримав Біскало Олег Володимирович, завідувач кафедри Вінницького національного технічного університету;
28 Червня, 2024 р., 18:08
У День Конституції України державними нагородами відзначили військових, рятувальників, медиків, громадських діячів і медійників Вінниччини.
28 Червня, 2024 р., 18:01
Тестування на знання Конституції України до 28-ї річниці прийняття Конституції України проводиться за ініціативи Освітньої платформи Національного Фестивалю “Код Нації” у межах Національного Фестивалю “Код Нації” влітку 2024 року.
28 Червня, 2024 р., 16:56
Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна разом із народною депутаткою України Іриною Борзовою вручили державні нагороди, грамоти Кабінету Міністрів України, грамоти Верховної Ради України людям, які дійсно заслуговують на визнання за свою працю.
28 Червня, 2024 р., 16:25
Сьогодні під головуванням селищного голови Володимира Василишена відбулась 47 сесія Крижопільської селищної ради. Участь в роботі сесії взяв начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.