30 Липня, 2024 р., 16:22
Воєнні дії, що відбуваються на території нашої держави вже понад 10 років, підвищують вразливість українців до потрапляння у ситуації торгівлі людьми. А з початком повномасштабного вторгнення ризик стати жертвою експлуатації стрімко зріс.
30 Липня, 2024 р., 13:59
Донорство крові сьогодні – дуже важливий внесок у допомогу ЗСУ. Це можливість підтримати та віддячити тим, хто проливає свою кров за нашу волю.
30 Липня, 2024 р., 09:31
Як зауважила Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, повномасштабне вторгнення російських окупантів зробило українців ще більш уразливими до цього явища: виїзд за кордон, вимушене внутрішнє переселення, втрата житла та робочих місць.
30 Липня, 2024 р., 09:28
З метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.
30 Липня, 2024 р., 08:29
Майже чверть мільйона українців з початку року отримали послугу з ментального здоров’я у сімейного лікаря, педіатра чи терапевта. Про це повідомляє Національна служба здоров'я України.
29 Липня, 2024 р., 17:12
Сумним набатом в селах і містах звучать слова: «Герої не вмирають!».
29 Липня, 2024 р., 16:26
Чому гранатометні боєприпаси вважаються одними з найбільш небезпечних та як із ними поводитися? Зібрали в каруселі підказки від експертів ДСНС.
29 Липня, 2024 р., 15:08
У селі Моївка, що на Вінниччині, провели п’ятий фестиваль подільських громад «Відродимо село – розквітне Україна».
29 Липня, 2024 р., 15:04
Сьогодні, живим коридором, з квітами та Державними стягами,  мешканці Тульчинщини зустрічають траурний кортеж із тілом померлого військовослужбовця Мартинюка Олександра Володимировича.
29 Липня, 2024 р., 14:19
У День Сил спеціальних операцій Президент Володимир Зеленський відвідав передовий командний пункт ССО на Харківському напрямку поблизу Вовчанська, привітав воїнів зі святом і відзначив їх державними нагородами.