21 Червня, 2024 р., 12:38
Як повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України,  Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024 для 9 500 українських агровиробників. Допомога розрахована на фермерів з південних, центральних, західних та північно-західних областей.
21 Червня, 2024 р., 12:09
Під час прогулянки бачиш незнайомий предмет – не підходь, не чіпай, відійди назад.
21 Червня, 2024 р., 11:00
З початку війни поліцейські на рівні з іншими підрозділами Сил безпеки й оборони України стоять на захисті нашої держави.
21 Червня, 2024 р., 09:28
Усі охочі мають чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання щодо фундаментальних принципів нашої Держави. Методичне забезпечення Тестування здійснюється Освітньої платформою Фестивалю (технічна складова) у співпраці з кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Мохончуком Б. С.
21 Червня, 2024 р., 09:12
20 червня відбулась 48 сесія 8 скликання Студенянської сільської ради. В роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій. До порядку денного було включено 19 питань. Всі вони попередньо обговорювалися на засіданнях постійних комісій.
21 Червня, 2024 р., 08:15
У ніч на 21 червня 2024 року окупанти завдали удару з літаків тактичної авіації керованими авіаційними ракетами Х-59/Х-69. Усі ракети було збито протиповітряною обороною у Кіровоградській та Херсонській областях. Дякую за бойову роботу!
20 Червня, 2024 р., 16:20
Проведення виїзних прийомів громадян – це важливий інструмент налагодження ефективної комунікації влади з людьми. Такі зустрічі дають можливість жителям безпосередньо звернутися до керівництва району з актуальними проблемами та отримати кваліфіковану відповідь.
20 Червня, 2024 р., 15:12
Купувати продукцію українського виробництва – це означає стимулювати свою, а не чужу економіку.