19 Червня, 2024 р., 17:34
Скільки багатостраждальна українська земля бачила боїв. Скільки синів та доньок полягло на полі битви. Скільки сліз та горя принесла війна в родини наших громадян.
19 Червня, 2024 р., 11:10
Обласний військово-патріотичний проєкт «Шлях воїна» під час першого етапу зібрав понад 160 учасників та учасниць з Вінницького району.
19 Червня, 2024 р., 10:55
На е-Карті ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них держава, а також недержавні й міжнародні організації.
19 Червня, 2024 р., 10:27
Найближчими днями  в Україні температура повітря  буде  сягати до +30 ºС.
19 Червня, 2024 р., 08:43
В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни.
19 Червня, 2024 р., 08:10
У ніч на 19 червня 2024 року російські окупанти атакували 21-им ударним БпЛА типу «Shahed-131/136» із напрямків Приморсько-Ахтарськ – рф. та мис Чауда – Крим.
18 Червня, 2024 р., 21:19
Дорога до рідного дому довжиною в півроку. Довгий та виснажливий час для родини. Багато сліз, та горя. Сьогодні ми дізнались про втрату. На щиті повертатиметься військовослужбовець, який віджав життя за Україну.