16 Червня, 2024 р., 09:22
Бути хорошим батьком – найвідповідальніша і найпотрібніша робота в житті, а ще – і велике щастя. Цю істину підтвердять усі чоловіки, які пізнали у своєму житті радість батьківства.
15 Червня, 2024 р., 20:00
Наші олімпійці, тренери, сотні спортсменів і активних вінничан!
15 Червня, 2024 р., 16:49
Перед початком інавгураційного Саміту миру Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президенткою Швейцарії Віолою Амхерд.
14 Червня, 2024 р., 22:48
В області розпочали роботу над створенням книги, яка уособлюватиме портрет регіону у часи російсько-української війни.
14 Червня, 2024 р., 16:01
Третій рік енергетична система України постійно зазнає руйнувань внаслідок масованих обстрілів держави-терориста.
14 Червня, 2024 р., 16:01
До Всесвітнього дня донора розповіли, чому донорство — це корисно для здоров’я. Як здача крові може допомогти ментальному здоров'ю та як це робити з турботою до себе, розповіли в каруселі.
14 Червня, 2024 р., 12:05
Психологи з усієї території України, на яку поширюється юрисдикція органів державної влади України, можуть долучатися до реалізації пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги.
14 Червня, 2024 р., 09:44
Під час візиту до Італії Президент Володимир Зеленський і Президент США Джозеф Байден підписали Двосторонню безпекову угоду між Україною та Сполученими Штатами Америки.
14 Червня, 2024 р., 08:17
У ніч на 14 червня 2024 року російські окупанти завдали ракетно-авіаційного удару по Україні, застосувавши ракети різних типів та ударні БпЛА типу «Shahed».
14 Червня, 2024 р., 08:16
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець провів зустріч із директором Відокремленого підрозділу Асоціації Triangle Génération Humanitaire в Україні Марко Франческо Ренато Лоіодіче та в.о. регіонального Координатора в м. Вінниця Андрієм Воронюком.