12 Червня, 2024 р., 12:38
Сьогодні як ніколи населення України потребує допомоги з підтримки психологічного, психічного здоров’я, юридичної, соціальної допомоги та послуг, якісного медичного супроводу та іншої допомоги, адже щодня ми потерпаємо від подій війни, спричиненої росією.
12 Червня, 2024 р., 12:36
Сьогодні Тульчинський район відвідав директор Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації Володимир Буняк.
12 Червня, 2024 р., 12:13
Рак – одна з основних медичних проблем людства і науковці всього світу працюють над збільшенням ефективності лікування та пошуком нових підходів до нього. Операції, променева терапія та медикаментозне лікування — це не все, чого потребують люди з онкологічними хворобами.
12 Червня, 2024 р., 11:27
Економія електроенергії не означає повну відмову від світла. Інколи достатньо просто вимкнути зайве.
12 Червня, 2024 р., 08:15
У ніч на 12 червня 2024 року окупанти завдали ракетно-авіаційного удару по Україні, застосувавши ракети повітряного та наземного базування, а також ударні БпЛА.
12 Червня, 2024 р., 08:13
Енергетична галузь України переживає нині дуже непрості часи.
11 Червня, 2024 р., 16:45
Захід відбудеться 24-26 червня 2024 року у Тернополі. Метою події є підвищення компетентностей у роботі з молоддю в умовах війни та післявоєнний період.
11 Червня, 2024 р., 16:04
Олафе, хочу подякувати тобі. Урсуло. Всім нашим друзям, хто нас підтримує. Хочу подякувати Німеччині, усім вашим людям за все, що ви зробили для України. Слава Україні!