11 Червня, 2024 р., 14:18
Під час робочого візиту до Німеччини Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.
11 Червня, 2024 р., 12:21
У Вінниці запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону.
11 Червня, 2024 р., 11:52
Рятувальники Вінниччини повідомляють про погіршення погодних умов.
11 Червня, 2024 р., 10:48
"Відповідно до наказу Міністра оборони України від 10 червня 2024 року полковника Вадима Сухаревського призначено командувачем Сил безпілотних систем Збройних Сил України", – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.
11 Червня, 2024 р., 10:03
Начальник ОВА Сергій Борзов провів нараду з керівниками територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки щодо проведення заходів з мобілізації та посилення спільної роботи.
11 Червня, 2024 р., 08:30
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською, відбулось десяте засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
10 Червня, 2024 р., 19:29
Як зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов, Міжнародний республіканський інститут (IRI) оприлюднив результати опитування мешканців обласних центрів.
10 Червня, 2024 р., 16:07
Відсьогодні, разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги користувачам приходитиме питання «Ти як?». Натиснувши на повідомлення, користувач потрапляє в підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів.
10 Червня, 2024 р., 15:38
Минулого тижня ветерани війни разом із родинами відвідали одразу декілька культурно-розважальних заходів.