10 Червня, 2024 р., 14:48
Міністерство цифрової трансформації України запускає push-сповіщення в Дії для сімей зниклих безвісти осіб, військових та цивільних полонених.
10 Червня, 2024 р., 14:02
Начальник ОВА Сергій Борзов привітав вінничанина Олексія ДЕНИСЮКА з успішним виступом на чемпіонаті Європи з паракульової стрільби.
10 Червня, 2024 р., 11:14
У Вінниці відбувся III Всеукраїнський діалог «Громади – ветеранам».
10 Червня, 2024 р., 09:36
Безмежний біль знову огортає серця тульчинців. Сьогодні, «на щиті» повертається наш земляк - Книжник Олександр Леонтійович, 09 жовтня 1970 року народження.
10 Червня, 2024 р., 09:13
Під час робочого візиту до нашого регіону Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відвідала Ветеранський простір у Вінниці.
09 Червня, 2024 р., 10:21
7 червня відбулося розширене засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення при Вінницькій ОВА за участі Віцепрем’єр-міністра України-Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.
08 Червня, 2024 р., 19:00
У межах проєкту «Цифрові школи» 55 громад Вінниччини для закладів загальної середньої освіти отримали техніку Cisco на загальну суму майже 5,4 млн грн.
07 Червня, 2024 р., 15:22
6 червня 2024 року управлінням соціального захисту населення Тульчинської районної військової адміністрації проведено нарахування та виплату: