07 Червня, 2024 р., 11:37
Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та Тульчинський міський голова Валерій Весняний вручили державну відзнаку – орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким нагороджено сержанта  Алешко Олексія Миколайовича.
07 Червня, 2024 р., 10:58
Їх імена вписано в історію України. Вони Герої теперішнього часу, які навіки в обіймах неба та в наших серцях.
07 Червня, 2024 р., 10:43
Якщо ви потрапили у складну життєву ситуацію і маєте проблеми із сплатою житлово-комунальних послуг, можна скористатися програмою субсидій.
07 Червня, 2024 р., 10:41
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у засіданні міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
07 Червня, 2024 р., 08:34
Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь в офіційній міжнародній церемонії відзначення 80-річчя висадки військ союзників у Нормандії.
07 Червня, 2024 р., 08:34
У ніч на 7 червня 2024 року противник завдав удару по об’єктах критичної інфраструктури України із стратегічної авіації – бомбардувальників Ту-95МС з повітряного простору Саратовської області та ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із районів Приморсько-Ахтарськ, Єйськ, Курськ – рф. та мис Чауда – Крим.
06 Червня, 2024 р., 16:49
У Вінницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки нагадують: працює Call-центр.
06 Червня, 2024 р., 15:58
Рівно рік тому росія здійснила черговий терористичний акт – підірвала дамбу Каховської ГЕС на Херсонщині. Тим самим знищила Каховське водосховище та поставила під загрозу життя тисячі людей.
06 Червня, 2024 р., 15:58
Під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, 6 червня відбулось  позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.