04 Червня, 2024 р., 16:23
Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов провів зустріч з Послом Європейського Союзу в Україні Катаріною Матерновою.
04 Червня, 2024 р., 16:03
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у заході з нагоди Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії та Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Захід відбувся на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».
04 Червня, 2024 р., 15:09
До уваги підприємців! Як зазначають у Міністерстві економіки України, 12 бізнесів можуть отримати 480 тис. євро на розвиток експорту та інновацій від EU4Business.
04 Червня, 2024 р., 15:08
Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз, яка перебувала з робочим візитом на Вінниччині.
04 Червня, 2024 р., 10:53
Уночі 4 червня 2024 року ворог завдав удару по Дніпропетровщині двома крилатими ракетами «Іскандер-К», випущеними з території окупованого Криму. Обидві ракети збито зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил на Дніпропетровщині.
04 Червня, 2024 р., 10:00
Відтепер помічник патронатного вихователя також отримуватиме заробітну плату.
04 Червня, 2024 р., 10:00
Чотирирічна сонячна Ліза Дмитрієва, семирічний Максим Жарій, восьмирічний Кирило Пяхін.
04 Червня, 2024 р., 08:23
Десять років росія вбиває українців. Біль за кожним втраченим життям не втамують жодні слова втіхи. Втрачати співгромадян — важко. Але найстрашніше те, що держава-терорист, забирає життя у тих, хто навіть не встиг його сповна почати — в дітей.
03 Червня, 2024 р., 18:24
Дитинство – найпрекрасніша мить  нашого життя, це пора сподівань та здійснення мрій. Піклування  про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків.