29 Травня, 2024 р., 15:52
Пам’ятка населенню про тополиний пух
29 Травня, 2024 р., 14:12
Вінницькою обласною військовою адміністрацією спільно з відділом психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції було проведено серію тренінгів про ментальне здоров’я.
29 Травня, 2024 р., 12:54
Зустрічі з громадянами є ефективним інструментом задля вирішення повсякденних питань життєдіяльності та надання консультативної допомоги населенню.
29 Травня, 2024 р., 11:42
Начальник ОВА Сергій Борзов підкреслив, що могутня і непереможна сила, яка стримує ворога - НАШІ ВОЇНИ!
29 Травня, 2024 р., 10:17
Нестерпне, невимовне горе і пекучий біль знову принесла війна на нашу землю. В боротьбі з російським агресором загинув наш земляк.
29 Травня, 2024 р., 09:39
У районах Вінниччини продовжують пошук юних футбольних талантів в рамках пілотного проєкту Української асоціації футболу. Він триває у межах програми FIFA Talent Development Scheme. Нагадаємо, УАФ робить акцент на виявленні молодих талантів шляхом тестування їхніх природних фізичних здібностей та подальшій організаційній підтримці розвитку.
29 Травня, 2024 р., 08:03
У Лісабоні Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Португалії Луїш Монтенегру підписали двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки.
28 Травня, 2024 р., 16:51
Війна росії проти України докорінно змінила життя кожного українця. Вона завдала болю кожному із нас. Російський агресор забирає життя наших громадян, сіючи розпач та горе на українській землі. Ще одна душа воїна відлетіла у небесну височінь і поповнила Небесне військо. Янголом неба став  Побуранний Валерій Миколайович, 25 травня 1970 року народження, житель смт.Піщанка.
28 Травня, 2024 р., 16:43
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна провела засідання Координаційного штабу з питань підтримки цивільного населення.
28 Травня, 2024 р., 16:08
Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечує газифікацію «під ключ» когенераційних установок.