23 Травня, 2024 р., 16:53
Пекельно боляче за кожного, хто віддає своє життя за наше серцебиття. Меморіальна дошка - це символ пам'яті про тих, хто пройшов війну, своїми грудьми закривав рідну землю.
23 Травня, 2024 р., 16:44
Сьогодні, в День Героїв, 23 травня 2024 року в селі Болган Студенянської територіальної громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Маріянчуку Станіславу Вікторовичу.
23 Травня, 2024 р., 16:26
Сьогодні в Крижопільській громаді відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Героїв.
23 Травня, 2024 р., 14:47
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов провів робочу зустріч з головою Національного агентства з питань запобігання корупції Віктором Павлущиком та представниками НАЗК.
23 Травня, 2024 р., 12:13
Лінія «103» тимчасово не працює. Про це повідомляють у Вінницькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
23 Травня, 2024 р., 11:02
      Усім відомо,  що профілактика - запорука безпечних умов праці. Кожен з нас знає, що здоров’я - це наш найцінніший ресурс. Так само, як ми піклуємося про своє здоров’я, необхідно  піклуватися  і  про “здоров’я” нашого обладнання. Регулярні медичні огляди  допомагають виявити та вчасно лікувати можливі проблеми, перш ніж вони стануть серйозними. Те саме стосується  і нашого  робочого  середовища.
23 Травня, 2024 р., 10:47
23 травня в Україні відзначають День морської піхоти. Це еліта не лише Військово-Морських сил, але й в цілому Збройних сил України. Її гасло "Вірний завжди" означає, що мужнє плече морського піхотинця надійно забезпечує мир і спокій українців.
23 Травня, 2024 р., 10:25
Сьогодні ми вшановуємо людей, які стали міцним щитом української волі, опорою її суверенітету і незалежності.