20 Травня, 2024 р., 08:16
Завтра, схиливши голови, з квітами та державними прапорами Тульчинщина зустрічатиме ще одного свого Героя, який на щиті буде повертатись до рідної домівки.
20 Травня, 2024 р., 08:09
Уночі 20 травня 2024 року окупанти атакували Харківщину балістичною ракетою «Іскандер-М», а також застосували 29 ударних БпЛА типу «Shahed-131/136» із районів Приморсько-Ахтарськ та Курськ – рф.
19 Травня, 2024 р., 14:14
У День пам’яті жертв політичних репресій Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».
19 Травня, 2024 р., 11:19
Ще один чемпіон для України: Денис Берінчик здолав мексиканця Емануеля Наваррете та здобув титул WBO в легкій вазі.
19 Травня, 2024 р., 10:42
Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.
18 Травня, 2024 р., 11:00
«Коли чужинці приходять у ваш будинок, Вони вбивають всіх вас і кажуть: «Ми не винні, не винні»…
18 Травня, 2024 р., 09:12
Саме сьогодні в 1944 року радянська влада розпочала масову депортацію корінного населення Кримського півострова, під час якої близько 200 тисяч кримських татар змушені були покинути свої рідні домівки.