16 Травня, 2024 р., 10:59
У третій четвер травня всі українці на знак єдності вдягаються у вишиванки. День вишиванки відзначається людьми по всьому світу як символ української національної гордості та спадковості поколінь.
16 Травня, 2024 р., 10:58
Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних сил України генерал-полковника Олександра Сирського, почесним нагрудним знаком  "Хрест хоробрих" нагороджено Грінзіцького Дениса Юрійовича.
16 Травня, 2024 р., 10:28
Дрони  для Збройних сил України  – це дуже важливий інструмент на полі бою. За  їх допомогою наші військові можуть отримувати контроль над ситуацією в районі бойових дій.
16 Травня, 2024 р., 08:07
Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. Вишиванка – це той культурний код, який об'єднує українців всього світу. Скільки б не було на ній візерунків і кольорів – у них сама Україна!
15 Травня, 2024 р., 20:00
Трагічні новини одна за одною приходять на нашу Тульчинщину. Втрачаємо кращих з кращих, гинуть молоді, вмотивовані, вольові. Агресор продовжує цинічний геноцид проти українського народу.
15 Травня, 2024 р., 16:31
У важкий для всієї країни час, ми втрачаємо все більше наших захисників, навічно і безповоротно.
15 Травня, 2024 р., 15:39
Сльози і біль, спогади про чоловіка, брата сина… Найближчих людей, чиї життя забрала війна.