14 Травня, 2024 р., 15:32
14 травня  2024 року відбулося чергове засідання  Комісії з питань захисту прав  дитини.
14 Травня, 2024 р., 15:31
Захищаючи Україну на війні поліг військовий з Томашпільської громади. Небесне воїнство поповнилось ще одним ангелом, ним став Пустовіт Олександр Віталійович, 10 серпня 1985 року народження, житель с.Ракова.
14 Травня, 2024 р., 15:29
Сьогодні, 14 травня, ми вшановуємо пам’ять українців, які надавали прихисток і порятунок євреям під час Другої світової війни.
14 Травня, 2024 р., 12:46
Саме в цей день, рік тому під час ворожого мінометного обстрілу в населеному пункті Бахмут Донецької області, солдат  Костюк Микола Григорович отримав поранення несумісні із життям.
14 Травня, 2024 р., 11:57
25 травня у Вінниці відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки - Забіг Вінниччина». Його проведе державна установа «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
14 Травня, 2024 р., 10:25
Війна продовжує свої страшні чорні жнива і сіє у серцях людей горе й смуток, біль та тугу. Чергова трагічна новина прийшла до нас та чорним крилом торкнулась Крижопільської громади. Ворог забрав життя Луби Петра Миколайовича, 02 листопада 1986 року народження, жителя села Красносілка.
14 Травня, 2024 р., 10:04
В цей день віддають шану усім людям, які проживають на території України, ризикуючи своїм життям та життям рідних, допомагали євреям уникнути терору нацистів у роки Другої світової війни (Праведники народів світу).
14 Травня, 2024 р., 09:28
13 травня 2024 року, в дворику Гнатківського академічного ліцею Томашпільської селищної ради зібрались учні закладу, вчителі, керівництво Томашпільської громади, односельчани.
14 Травня, 2024 р., 08:25
Томашпільська центральна районна лікарня та центр первинної медико-санітарної допомоги вже активно готуються до опалювального сезону. Мають генератори та власну криницю, окремо здійснюють заготівлю дров.