09 Травня, 2024 р., 08:14
У ніч на 9 травня 2024 року противник атакував 20-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда – Крим.
09 Травня, 2024 р., 08:02
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Європи!
08 Травня, 2024 р., 18:32
Сьогодні Вінниччину з робочим візитом відвідали делегації наших партнерських регіонів - Ліберецького краю Чеської Республіки та Ясського повіту Румунії.
08 Травня, 2024 р., 16:34
Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вручив ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв України та нагородив воїнів відзнаками «Хрест бойових заслуг».
08 Травня, 2024 р., 16:33
Сльози матерів, батьків, дружини, друзів крають серце, нагадуючи наскільки жорсткою і несправедливою є ця війна.
08 Травня, 2024 р., 16:28
Начальник ОВА Сергій Борзов провів офіційну зустріч із Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску, яка прибула до Вінниччини з робочим візитом.
08 Травня, 2024 р., 15:24
Традиційно, щосереди, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк здійснює  виїзні прийоми громадян у віддалених територіальних громадах району.
08 Травня, 2024 р., 14:51
За ініціативи Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету на базі Тульчинської районної військової адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану».