03 Травня, 2024 р., 16:00
Про посилення заходів безпеки під час Великодніх свят повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
03 Травня, 2024 р., 15:30
Чи займаються спортом діти з порушеннями інтелектуального розвитку?
03 Травня, 2024 р., 15:00
Начальник ОВА Сергій Борзов привітав особовий склад Могилів-Подільського прикордонного загону з нагоди Дня прикордонника та напередодні 32-ї річниці створення військової частини.
03 Травня, 2024 р., 12:28
Національним Фестивалем “Код Нації” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 09 травня. Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.
03 Травня, 2024 р., 12:14
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указів Президента України орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:
03 Травня, 2024 р., 12:05
Серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» навчить коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами та ветеранками.
03 Травня, 2024 р., 11:47
Як зазначили у Кабінеті Міністрів України, ветерани та військовослужбовці можуть безоплатно отримати послуги зубопротезування у лікарнях.
03 Травня, 2024 р., 11:41
ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
03 Травня, 2024 р., 09:45
Нагрудні знаки та посвідчення, підписані Президентом України, передали рідним загиблих військовослужбовців Загороднюка Олександра Володимировича, Кушніра Романа Івановича та Доленка Івана Геннадійовича.
03 Травня, 2024 р., 08:31
Упродовж минулої доби, 01 травня 2024 року, протиповітряною обороною півдня України знищено керовану авіаційну ракету Х-59/Х-69 на Миколаївщині, 2 ударні безпілотники "Shahed-136/131" та російський розвідувальний БпЛА "Орлан-10" на Одещині.