06 Травня, 2024 р., 12:03
Перший заступник Наталя Заболотна в «Актуальному інтерв’ю» на ТРК «Вінниччина» розповіла про розвиток реабілітації на Вінниччині, флагманський проєкт з розбудови мережі реабілітаційної допомоги, співпрацю з громадами, дотримання стандартів безбар‘єрності.
06 Травня, 2024 р., 11:57
В період з 1 травня по 31 травня 2024 року проводиться весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.
06 Травня, 2024 р., 10:52
Привітав воїнів з професійним святом Начальник ОВА Сергій Борзов.
06 Травня, 2024 р., 08:39
Вітаю з Днем піхотинця, наші шановні захисники! Сьогодні ми відзначаємо вашу невтомну сміливість та відданість службі на благо нашої держави. Нехай ваша мужність завжди буде непохитною, а відвага – невичерпною. З нагоди Дня піхотинця шлю щирі вітання всім, хто стоїть на захисті рідної землі! Нехай кожен ваш крок буде міцним і впевненим, а кожен бій – переможним!
06 Травня, 2024 р., 08:13
У Шпиківській громаді Тульчинського району відбулися змагання зі спортивного орієнтування ІІІ етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги".
06 Травня, 2024 р., 07:53
У ніч на 6 травня 2024 року російські окупанти атакували з північного напрямку 13-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» (район пусків – Курська обл. – рф.).
06 Травня, 2024 р., 07:47
Великий народе великої України!
05 Травня, 2024 р., 08:00
«Третій рік ми зустрічаємо Великдень під звуки «шахедів» та сирену повітряної тривоги в умовах повномасштабної війни. З хвилюванням у серці та молитвою про наших Захисників і Захисниць», - зазначив очільник області.
05 Травня, 2024 р., 06:57
Вітаю зі світлим святом Великодня. У день Христового Воскресіння хочеться побажати блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокійно, над головою мирне небо, а поруч – кохані та рідні. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаю, щоб всі тривоги і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя.