08 Травня, 2024 р., 07:28
Сьогодні ми відзначаємо  8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
07 Травня, 2024 р., 18:00
Військовослужбовців 59-тої окремої мотопіхотної бригади, які відзначились при виконанні бойових завдань, нагороджено відзнаками Міністра оборони та Головнокомандувача ЗС України.
07 Травня, 2024 р., 16:49
Розуміючи, що сім’ї, які в російсько-українській війні втратили своїх рідних, потребують особливої уваги, ми намагаємось робити все, щоб такі родини мали віру в майбутнє і ніколи не відчували, що вони залишились сам на сам з надскладними проблемами воєнного сьогодення.
07 Травня, 2024 р., 16:45
7 травня 2024 року, близько 14 години, на Одещині воїнами зенітної ракетної Одеської бригади знищено 2 керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69.
07 Травня, 2024 р., 16:22
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав учасників семи юнацьких команд з волейболу, які боролися за право представляти нашу область на всеукраїнському рівні.
07 Травня, 2024 р., 16:17
Наші рятувальники у різних регіонах України працюють цілодобово. Прибувають у будь-який час на місця обстрілів, ліквідовують наслідки ударів, розбирають завали, гасять пожежі, рятують людей, надають психологічну підтримку. Рятувати життя – це одна з найпочесніших місій. Дякую за вашу сміливість і самовідданість!
07 Травня, 2024 р., 12:26
Цикл ілюстрацій «Досвід ветеранів вартий поваги» створила Ольга Дегтярьова спеціально для тематичної хвилі «Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я – ініціативи першої леді Олени Зеленської.
07 Травня, 2024 р., 11:48
Усі ветерани та ветеранки мають можливість отримати консультацію стосовно оформлення пільг, допомог, виплат, встановлення статусів, лікування, реабілітації, проходження ВЛК, МСЕК чи інших питань, звернувшись до Управління у справах ветеранів війни за номерами телефонів:
07 Травня, 2024 р., 11:48
Така дипломатична платформа пропонується для справедливого закінчення війни, яку розв’язала Росія.
07 Травня, 2024 р., 11:00
Роботодавець, який надав роботу ветерану війни з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під його потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі до 15 мінімальних зарплат (станом на 2024 рік – 106,5 тис. грн) – за громадян з інвалідністю І групи та до 10 мінімальних зарплат (7,1 тис. грн) – за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю ІІ групи.