07 Травня, 2024 р., 10:55
Медаль «Захиснику України» від Головнокомандувача ЗСУ отримав боєць з Вінниччини Василь ГРАБІЙЧУК. Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
07 Травня, 2024 р., 10:54
Система безоплатної правничої допомоги вже четвертий рік поспіль об’єднує однодумців у "волонтерський правозахисний рух". Волонтери та параюристи щоденно допомагають долати барʼєри вирішення питань правовим способом та розповідають іншим, куди звернутись до системи БПД на місцях.
07 Травня, 2024 р., 10:45
Один із пріоритетів Мінцифри — активна цифровізація регіонів.
07 Травня, 2024 р., 09:21
Маємо за честь привітати нашого земляка, Чепурка Дениса Миколайовича, жителя с.Городківка з одержанням державної нагороди – ордена «За мужність» ІІІ ступеня.
06 Травня, 2024 р., 16:00
Начальник ОВА Сергій Борзов поспілкувався з кореспондентом Укрінформу про активну зайнятість переселенців, що знайшли прихисток на Вінниччині та їх інтеграцію в громадах.
06 Травня, 2024 р., 15:00
Українці споконвіків відзначалися героїзмом. Як сьогодні воїни боронять територіальну цілісність Батьківщини, так і 38 років тому відважні ліквідатори кинулися рятувати світ.
06 Травня, 2024 р., 14:16
Вдень, 7 травня в області очікуються пориви вітру 15-20 м/с, гроза, місцями град (1 рівень небезпечності, жовтий).
06 Травня, 2024 р., 12:03
За даними електронної система охорони здоров’я (ЕСОЗ), з початку року на Вінниччині народилося 2151 немовля. Загалом в Україні на світ з’явилося 47 772 малюків.