23 Травня, 2024 р., 09:06
100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових. Реєструйтеся на нову програму «Траєкторія».
23 Травня, 2024 р., 08:14
23 травня українці відзначають День героїв. Це свято, яке в умовах війни набуло особливого значення і сенсу.
22 Травня, 2024 р., 14:30
Сьогодні минає два роки відтоді, як на Запоріжжі внаслідок ворожого обстрілу загинули бійці підрозділу особливого призначення «КОРД».
22 Травня, 2024 р., 14:30
У великому місті, де стрес і напруга повсякденні, двоє підлітків стають свідками дивної події та ведуть власне розслідування її…
22 Травня, 2024 р., 10:41
За інформацією Мінагрополітики, саме в нашій області за минулий тиждень таких культур засіяно найбільше – 114 тис. га.
22 Травня, 2024 р., 10:00
Рак – одна з основних медичних проблем людства і науковці всього світу працюють над збільшенням ефективності лікування та пошуком нових підходів до нього. Операції, променева терапія та медикаментозне лікування — це не все, чого потребують люди з онкологічними хворобами.
22 Травня, 2024 р., 09:11
Травмування з дітьми відбувається через те, що батьки мало приділяють уваги безпеці дітей на ігровому майданчику. Забезпечити безпеку малюка на прогулянці цілком можливо, просто необхідно бути уважнішими та обережнішими. Дотримання правил поведінки на дитячому майданчику допоможе вам уникнути травм і збереже здоров’я вашої дитини.