06 Червня, 2024 р., 15:45
18 травня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».
06 Червня, 2024 р., 15:36
6 червня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів засідання оперативного штабу. В засіданні взяли участь голови територіальних громад, члени оперативного штабу, керівники силового блоку Тульчинського району.
06 Червня, 2024 р., 15:12
В часи, коли війна забирає найкращих синів і доньок України, наш обов'язок - підтримати тих, хто залишився без своїх найрідніших.
06 Червня, 2024 р., 11:29
Використовувати е-Посвідчення можна для отримання пільг та компенсацій, передбачених чинним законодавством, зокрема:
06 Червня, 2024 р., 08:35
Сьогодні в області відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та інформаційну взаємодію між Вінницькою ОВА та новоствореним Територіальним управлінням Бюро економічної безпеки України у Вінницькій області.
06 Червня, 2024 р., 07:49
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста.
05 Червня, 2024 р., 16:52
Традиційно, щосереди, у  територіальних громадах району здійснюються виїзні прийоми громадян.
05 Червня, 2024 р., 16:00
Ще одна багатодітна сім’я в Томашпільській громаді отримала почесне звання. Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно із своїм заступником Сергієм Чепернатим та селищним головою Валерієм Немировським вручили нагрудний знак «Мати героїня», жительці села Яланець, яка народила та виховала п’ятеро дітей.