17 Червня, 2024 р., 20:00
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у форумі на тему: «Захист прав людини в умовах воєнного стану у Вінницькій області: виклики та перспективи».
17 Червня, 2024 р., 14:34
До уваги мешканців міста Вінниці та Вінницького району!
17 Червня, 2024 р., 11:43
Під час Глобального саміту миру у Швейцарії, який відбувся 15–16 червня, учасники узгодили спільну позицію щодо трьох пунктів: продовольча безпека, ядерна та енергетична безпека й звільнення всіх полонених і депортованих українців і українок, дорослих і дітей, яких викрала Росія. Ключові принципи щодо цих елементів задля справедливого та сталого миру викладені у Спільному комюніке про основи миру.
17 Червня, 2024 р., 10:17
101 країна та міжнародна організація, лідери країн та урядів протягом 15-16 червня обговорили у Швейцарії можливі шляхи досягнення миру в Україні на основі Формули миру Президента Володимира Зеленського.
17 Червня, 2024 р., 10:16
Вінницька філія "Газмережі" повідомляє, що 20 червня буде обмежене газопостачання по вул. О.Кошаринського
16 Червня, 2024 р., 20:45
На полях Глобального саміту миру у Швейцарії Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Республіки Палау Сурангелом Віппсом-молодшим. У присутності лідерів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і державний секретар Палау Густав Айтаро підписали Спільне комюніке про встановлення дипломатичних відносин між державами.
16 Червня, 2024 р., 18:42
Команда з Вінниччини Бершадські «Лисиці» ЧЕМПІОН на змаганнях Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-Пліч».