23 Червня, 2024 р., 08:32
Шановні колеги, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби! Професія державного службовця – це нелегка, клопітка та відповідальна праця, яка потребує бажання служити людям і справжньої відданості своїй справі.
22 Червня, 2024 р., 11:00
Поліцейський офіцер громади - той, хто завжди поруч і готовий забезпечити надійний захист кожному.
22 Червня, 2024 р., 07:26
Шановні жителі Тульчинського району !
21 Червня, 2024 р., 22:24
З рахунком 2:1 Україна перемогла Словаччину!
21 Червня, 2024 р., 21:29
Щодня  жорстока та кровопролитна війна з окупантом забирає життя української нації. Важко найти вислови, що можуть полегшити біль втрат, оскільки смерть найближчих – це велике випробування. Ціною власних життів сотні тисяч військовослужбовців стоять на захисті України.
21 Червня, 2024 р., 21:00
Начальник ОВА Сергій Борзов провів координаційну нараду щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури регіону із замовниками та виконавцями робіт, а також представниками правоохоронних органів.
21 Червня, 2024 р., 16:46
Трагічні події в місті Одеса, 15 березня 2024 року сколихнули всю Україну та Світ. Російський терорист завдав подвійного удару по місту. Жахливі кадри та втрати. Під час російського терористичного нападу по Південній Пальмірі загинув наш земляк Московчук Віталій Анатолійович, житель села Студена.
21 Червня, 2024 р., 16:21
Сьогодні, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та начальник поліції Вінницької області Юрій Пархоменко, спільно із заступником начальника ДПОП ОШБ НПУ «Лють» Вячеславом Вусінським вручили державну нагороду матері загиблого Смоляка Сергія Івановича, житель смт.Вапнярка.
21 Червня, 2024 р., 15:52
Жодні слова й нагороди не повернуть рідним найдорожчих їм людей, та наш обов’язок – берегти пам’ять про наших Воїнів Світла.
21 Червня, 2024 р., 14:54
У той час, коли наша країна бореться за кожен клаптик своєї землі, за наше майбутнє під мирним небом, вони вже заплатили найвищу ціну – віддали свої життя. Поліцейські Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» виконали свій службовий обов’язок та залишились навіки у небеснім строю. Серед Янголів неба наш земляк Бойко Сергій Миколайович, житель с. Комаргород Томашпільської громади.