25 Червня, 2024 р., 14:35
Продовжується відбір кандидатів віком від 17 до 30 років для вступу до вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ) та військових коледжів сержантського складу (ВКСС).
25 Червня, 2024 р., 10:55
      Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації  інформує, що Міністерством аграрної політики та продовольства України 24 червня  2024 року оголошено прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки для фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції, зокрема:
25 Червня, 2024 р., 09:24
Цього разу послугою з соціальної адаптації скористалися 10 сімей ветеранів із Городківської, Липовецької, Мурованокуриловецької, Оратівської та Піщанської територіальних громад.
25 Червня, 2024 р., 08:59
Щодня, о 9:00, де б ми не були, ми зупиняємось і вшановуємо хвилиною мовчання пам'ять усіх тих, чиє життя відібрала російська агресія.
24 Червня, 2024 р., 22:15
Вісімсот п’ятдесят два дні опору та протистояння, гідної відсічі. Сили оборони України стримують наступальну операцію ворога. Проте, ціна цього опору – життя оборонців України.
24 Червня, 2024 р., 16:06
В Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки «Кібербезпека Фінансів», організаторами якої є Національний банк України та Держспецзв’язку.
24 Червня, 2024 р., 15:30
Як отримати доступ до додаткових ефірних телеканалів навіть у віддалених куточках України?