05 Липня, 2024 р., 20:43
З сумом повідомляємо, що знову маємо велику втрату. Російський агресор забрав життя Семенюка Сергія Федоровича, 22 лютого 1970 року народження, жителя села Гриненки Брацлавської громади.
05 Липня, 2024 р., 16:15
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна повідомила, що за ініціативи народної депутатки України Ірини Борзової відбулася друга розширена нарада щодо створення мобільних аптечних пунктів та дії програми «Доступні ліки»
05 Липня, 2024 р., 12:57
3-4 липня у Вінниці відбувся тренінг для фахівців різних направлень, які працюють у сфері психологічного забезпечення та соціальної роботи.
05 Липня, 2024 р., 12:09
Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів оперативну нараду з керівниками територіальних управлінь, відділів та служб, силового блоку Тульчинського району.
05 Липня, 2024 р., 10:31
Про це повідомила Перший заступник начальника ОВА Наталя Заболотна.
05 Липня, 2024 р., 09:13
За аналітичної та організаційної  підтримки Координаційного центру КМУ для міністерств, обласних адміністрацій та інших владних та громадських інституцій визначено 24 завдання, які увійшли до “Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року”.
05 Липня, 2024 р., 09:00
Щодня, о 9:00, де б ми не були, ми зупиняємось і вшановуємо хвилиною мовчання пам'ять усіх тих, чиє життя відібрала російська агресія.
04 Липня, 2024 р., 20:28
За дорученням очільника району Олександра Гаврилюка, сьогодні,  заступник  начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий провів робочу зустріч з Міжрегіональним фахівцем з розвитку організацій і волонтерства Департаменту організаційного розвитку Національного Комітету Червоного Хреста України Мариною Окаєвич, фахівцем з розвитку волонтерства і молоді Вінницької області ТЧХУ Юлією  Скакальською та Фахівцем з розвитку організацій Вінницької області ТЧХУ Оленою Орловською.
04 Липня, 2024 р., 16:52
Ти далеко. Вже десь в висоті. Добрим воїном будеш у Бога. Вічна слава, юначе, тобі! Жаль, коротка життєва дорога.