30 Квітня, 2024 р., 15:40
НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ Нагадаємо 5 причин, чому НЕ МОЖНА ПАЛИТИ СУХУ ТРАВУ : - Ви порушуєте закон! - За такі дії передбачений штраф від 3 тис. грн, а в особливо тяжких випадках можна навіть втрапити за грати! - Природа мудріша за палія — трава й кущі починають рости після зими самотужки, без «допомоги» палів та людей. - Де пройшов вогонь, там ГИНЕ все живе — комахи, дрібні тварини й птахи! - Ви ЦИМ ДИХАЄТЕ! Дим отруйний — він подразнює очі, має неприємний запах, може викликати алергії.
30 Квітня, 2024 р., 11:00
Про це повідомив Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов кореспонденту "Укрінформ".
30 Квітня, 2024 р., 10:41
Цикл ілюстрацій «Досвід ветеранів вартий поваги» створила Ольга Дегтярьова спеціально для тематичної хвилі «Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я – ініціативи першої леді Олени Зеленської.
30 Квітня, 2024 р., 08:07
Міністерство охорони здоров'я України спільно з Національною службою здоров'я України  запускають пілотний проєкт «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».
30 Квітня, 2024 р., 07:21
Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято - День прикордонника в Україні.
29 Квітня, 2024 р., 16:01
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Києві.
29 Квітня, 2024 р., 15:58
Посівна на Вінниччині триває. Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.