03 Травня, 2024 р., 08:31
Упродовж минулої доби, 01 травня 2024 року, протиповітряною обороною півдня України знищено керовану авіаційну ракету Х-59/Х-69 на Миколаївщині, 2 ударні безпілотники "Shahed-136/131" та російський розвідувальний БпЛА "Орлан-10" на Одещині.
03 Травня, 2024 р., 08:29
Діти ВПО, які навчаються у школах міста Вінниці та області, отримують ортопедичні рюкзаки з навчальним приладдям від американських партнерів.
02 Травня, 2024 р., 16:12
Під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, за участі голів територіальних громад району, відбулось засідання оперативного штабу. В роботі також взяли участь керівники силового блоку району, члени оперативного штабу.
02 Травня, 2024 р., 14:14
15–16 червня на виконання січневої домовленості між Президентом України Володимиром Зеленським і Президенткою Швейцарії Віолою Амхерд відбудеться перший Саміт миру для України. Місцем його проведення сторони обрали Бюргеншток, розташований неподалік швейцарського міста Люцерн.
02 Травня, 2024 р., 12:41
Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році.
02 Травня, 2024 р., 11:59
Як зазначили у Департаменті соціальної та молодіжної політики ОВА, проєкт сприятиме поверненню військових до цивільного життя.