14 Липня, 2024 р., 19:04
Сьогодні Вапнярська громада осиротіла. Трагічна новина сколихнула кожного її жителя. В Дніпропетровській лікарні боровся за життя Хоміцький Олександр Сергійович, 25 листопада 1988 року народження. Проте отримані травми на полі бої були важкими. Життєва зірка військовослужбовця згасла.
12 Липня, 2024 р., 16:13
Сім переможців з Вінниччини отримають грант на започаткування ветеранського бізнесу у рамках програми «Власна справа».
12 Липня, 2024 р., 14:33
Відтепер безоплатну стоматологічну допомогу ветеранам війни та військовослужбовцям надає Вінницький обласний клінічний медичний реабілітаційний центр.
12 Липня, 2024 р., 12:14
11 липня Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела онлайн-нараду з головами територіальних громад щодо впровадження послуги соціальної адаптації ветеранів та членів їх сімей у громадах Вінницької області.
12 Липня, 2024 р., 11:52
Громади Вінницької області відкрили Центри життєстійкості, щоб зробити доступ людей до соціальних послуг був ще більш комфортним.
12 Липня, 2024 р., 09:07
На саміті НАТО ухвалені важливі рішення щодо посилення протиповітряної оборони та ЗСУ. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у Вашингтоні під час спільної пресконференції з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.
12 Липня, 2024 р., 09:07
Увечері 11 липня 2024 року окупанти атакували із літаків стратегічної авіації 5-ма крилатими ракетами повітряного базування типу Х-101 (пуски із Саратовської обл. – рф.), а протягом ночі – 19-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» та безпілотниками невстановленого типу із районів Приморсько-Ахтарськ, Курська обл. – рф.
12 Липня, 2024 р., 08:00
Не встигла Тульчинська громада уговтатись від болючої втрати захисника, як знову чорна новина. Ми знову втрачаємо кращих з кращих оборонців нашої Батьківщини.
11 Липня, 2024 р., 14:48
Зростаюча спека може становити ризики для здоров’я, такі як втома, зневоднення, запаморочення та загострити існуючі серцево-судинні захворювання. Крім того, збереження їжі може стати складним завданням, особливо без регулярного електропостачання.