16 Травня, 2019 р., 15:29
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що згідно Наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 24.04.2019 № 111 «Про відновлення дії міждержавних стандартів», на період від 26 квітня 2019 року до 1 січня 2022 року запрацювали міждержавні стандарти з охорони праці, які важливі для проведення роботодавцем атестації робочих місць за умовами праці.

16 Травня, 2019 р., 15:29
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 10.04.2019 № 330 «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки», передбачається, що термін продовження строку дії дозволу становить десять робочих днів з дня отримання документів.