01 Червня, 2023 р., 08:31
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов та Начальник ГУ НП у Вінницькій області  Іван Іщенко відвідали десятий підрозділ Нацполіції регіону, де запроваджено автоматизований облік дій із затриманими особами «Custody Records».
01 Червня, 2023 р., 08:02
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю.
31 Травня, 2023 р., 16:02
Сьогодні, 31 травня 2023 року, з метою сприяння жителям громади у вирішенні питань за місцем їх проживання, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів особистий виїзний прийом громадян у Вапнярській  громаді. Очільник району та голова Вапнярської громади опрацювали проблемні питання жителів, які надходять до РВА письмово.
31 Травня, 2023 р., 15:17
Сьогодні, 31 травня 2023 року в селі Заболотне  Крижопільської громади відкрито меморіальну дошку односельчанину, захиснику  Пустовіт Олександру Васильовичу.
31 Травня, 2023 р., 14:41
Вінниччину з робочим візитом відвідали Голова правління Укрзалізниці Євген Лященко та делегація Залізниці Молдови на чолі з гендиректором Олегом Тофілатом.
31 Травня, 2023 р., 11:32
Президент України Володимир Зеленський узяв участь у відкритті Центру захисту прав дитини, який протидіятиме злочинам Росії проти українських дітей.
31 Травня, 2023 р., 11:03
На виконання доручення Начальника ОВА Сергія Борзова, Штаб територіальної оборони Вінниччини організовує та проводить системні заходи з базової підготовки населення до національного спротиву.
31 Травня, 2023 р., 09:00
09:00     31.05.2023    Не забудемо! Не пробачимо!
31 Травня, 2023 р., 08:48
Жорстока, несправедлива війна продовжує забирати життя наших захисників. У бою з російським агресором загинув воїн, захисник Бурденюк Анатолій Петрович, 12 жовтня 1975 року народження, житель села  Дахталія Городківської громади.