21 Січня, 2023 р., 15:00
Станом на ранок 21 січня 2023 року більше ніж 1368 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 459 дітей загинуло та понад 909 отримали поранення різного ступеню тяжкості.
21 Січня, 2023 р., 14:25
На вівтар за волю Батьківщини поклав своє життя Шуляк Максим Володимирович, 08 березня 1989 року народження, житель м.Немирів.
20 Січня, 2023 р., 15:01
З ініціативи начальника Тульчинської районної військової адміністрації  Олександра Гаврилюка, з метою моніторингу діяльності органів опіки та піклування територіальних громад Тульчинського району у сфері захисту прав дітей кризових категорій,  заступником начальника районної військової адміністрації Володимиром Скалієм, начальником служби у справах дітей районної військової адміністрації Віталієм Поліщуком та іншими працівниками служби у справах дітей здійснено відвідування сімей, діти з яких  знаходяться на  обліках служб у справах дітей району, як такі, що перебувають у складних  життєвих обставинах.
20 Січня, 2023 р., 14:58
Про це зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.
20 Січня, 2023 р., 12:21
Сьогодні, в День пам'яті захисників Донецького аеропорту керівництво Тульчинської районної військової адміністрації поклало квіти до пам’ятника "Борцям за Незалежність України" та Пам’ятного Хреста, хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих героїв.
20 Січня, 2023 р., 10:33
Саме в цей день, 20 січня, у 1991 році жителі Криму висловилися за відновлення Кримської автономії, що визначило статус Криму в складі України. Майже півтора мільйона мешканців півострова взяли участь у голосуванні, з яких 93 % дали згоду на створення Автономної Республіки Крим
20 Січня, 2023 р., 10:13
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у панельній дискусії CEO's for Ukraine, яка відбулася в межах Всесвітнього економічного форуму у Давосі (Швейцарія).