Міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність»

Дата: 18.01.2019 10:51

З метою розвитку волонтерського руху , відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективних реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною європейських країн з 25 березня по 01 квітня 2019 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка « Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії . Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація « Серце до серця», Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця».

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, державних адміністрації, органів місцевого самоврядування, соціально - гуманітарної сфери, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, лікарні, громадські активісти тощо.

додаток