Увага: державний санітарний контроль!

Дата: 20.07.2017 12:22

Тульчинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що в другому півріччі 2017 р. будуть проведені планові заходи державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» за дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, дошкільними навчальними закладами, закладами соціального призначення, закладами охорони здоров’я, комунальними підприємствами віднесеними до державної власності, а також під час збору інформації з метою проведення епідеміологічних розслідувань у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з інфекційною та неінфекційною захворюваністю, спалахами харчових отруєнь, інших питань.

План проведення планових заходів додається.