Відбулось засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Дата: 28.02.2017 15:51

28 лютого 2017 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У роботі засідання взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області Михайло Жданюк, заступник голови Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади Василь Бояр, керівники, спеціалісти з охорони праці підприємств району, де протягом 2016 року сталися нещасні випадки, які були пов’язані із виробництвом, керівники комунальних підприємств та члени ради.
На засіданні було розглянуто наступні питання:
- про стан травматизму виробничого та невиробничого характеру в 2016 році та робота райдержадміністрації щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці;
- про заходи щодо запобігання виникненню аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті ;
- про заходи, спрямовані на приведення котлів та котельного обладнання, яке експлуатується в закладах освіти відповідно до вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки та охорони праці;
- про організацію проведення районного відбірного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей;
- про підготовку сільськогосподарських підприємств району до весняно - польових робіт 2017 року
- звіти керівників підприємств району, де на протязі 2016 року сталися нещасні випадки, пов’язані із виробництвом, про проведену роботу за їх наслідками.