15 Квітня, 2024 р., 15:55
Сьогодні начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів екстренне зібрання оперативного штабу що представляють силовий блок з метою розгляду та вирішення нагальних питань пов’язаних з підвищення обороноздатності району в даний момент.
15 Квітня, 2024 р., 15:35
Спільними зусиллями з нашими чеськими партнерами завершили облаштування у Вінницькому районі модульних будинків для ВПО з інвалідністю.
15 Квітня, 2024 р., 15:07
Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».
15 Квітня, 2024 р., 12:27
«Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ отримав військовослужбовець з Вінниччини В’ячеслав Соловей.
15 Квітня, 2024 р., 12:27
Як повідомили в ГУ ДСНС України у Вінницькій області, 15 квітня на Вінниччині очікується гроза, пориви вітру 15-20 м/с.
12 Квітня, 2024 р., 19:49
Сьогодні, 12 квітня 2024 року під головуванням Володимира Зеленського  відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.