23 Травня, 2022 р., 10:27
День Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків - борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців  російсько-української війни.
23 Травня, 2022 р., 10:24
Про це сказав радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван на брифінгу в неділю.
23 Травня, 2022 р., 10:22
Президент України Володимир Зеленський повідомив про підписання указу № 355/2022 щодо встановлення почесної відзнаки «Місто-рятівник», і першим цю відзнаку отримав польський Жешув. Про це Глава держави сказав у виступі в межах спільної з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою участі в пленарному засіданні Верховної Ради України.
23 Травня, 2022 р., 08:44
Станом на ранок більше ніж 663 дитини постраждало в Україні внаслідок збройної агресії російської федерації.
23 Травня, 2022 р., 08:44
З 24.02 по 23.05 орієнтовно склали
23 Травня, 2022 р., 08:17
«Радий відзначити, що українсько-польські відносини нарешті – на абсолютно чистій і щирій основі, без будь-яких чвар і старої конфліктної спадщини. Це історичне досягнення. І я бажаю, щоб братерство між українцями та поляками зберігалося завжди. Як я сказав про це сьогодні перед депутатами: щоб наша єдність, єдність українців і поляків, була сталою величиною, яку нікому не порушити». Звернення Президента Володимира Зеленського увечері 88-го дня війни.
23 Травня, 2022 р., 08:16
Розпочалась вісімдесят дев’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
23 Травня, 2022 р., 08:15
Володимир Зеленський і Анджей Дуда зробили заяви за підсумками зустрічі та поспілкувалися з представниками ЗМІ.