05 Травня, 2022 р., 15:24
повідомляє Міністерка закордонних справ Великої Британії Елізабет Трасс.
05 Травня, 2022 р., 11:31
Відповідно до Указу Президента України від 21 квітня 2022 року № 268/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – Нікітіна Миколу Олексійовича – старшого сержанта Збройних Сил України.
05 Травня, 2022 р., 10:51
Правоохоронні органи Іспанії затримали А. Шарія 4 травня 2022 року. Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців.
05 Травня, 2022 р., 10:48
особового складу / personnel - близько/ about 24700 (+200) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
05 Травня, 2022 р., 09:07
Останнім часом до сектору «Тульчинське бюро правової допомоги» почастішали  звернення громадян району з запитанням: як стягувати аліменти з боржників, які перебувають або проживають за кордоном і не бажають їх сплачувати добровільно.
05 Травня, 2022 р., 09:00
09:00  5.05.2022  Не забудемо! Не пробачимо!
05 Травня, 2022 р., 08:35
«Сьогодні завершився другий етап нашої евакуаційної операції з Маріуполя. 344 людини вдалося врятувати – із самого міста й околиць. Саме стільки людей сьогодні виїхали в Запоріжжя. Наша команда готується їх зустрічати. Зустрічати так само, як і понад 150 людей, яких вдалося вивезти з «Азовсталі». Усі вони отримують необхідну допомогу. Усі вони отримають від нашої держави найтурботливіше ставлення. Вдячний усім, хто займається тим, щоб евакуаційна операція була успішною. Домовляємось і сподіваємося продовжити порятунок людей із «Азовсталі», з Маріуполя». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 70-го дня війни.
05 Травня, 2022 р., 08:30
«Саме зараз і саме в Україні вирішується те, як житимуть люди на нашому континенті. Чи буде мир. Не тільки в нас, а й у наших сусідів, а й у вас. Зло не знає, що таке державні кордони. Тиранія ніколи не зупиняється на захопленні лише однієї країни». Звернення Президента України Володимира Зеленського до данського народу в річницю звільнення Данії від нацистів.
04 Травня, 2022 р., 16:03
Відповідно до Указу Президента України від 2 травня 2022 року №291/2022 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України ефективність у боях проти окупантів та проявлений героїзм уродженцю Вінниччини, учаснику російсько-української війни, старшому лейтенанту Тодорову Дмитру Руслановичу присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка».